Jak jsme začínali.

Začátkem roku 2009 se nás po delší domluvě sešlo několik párů, abychom se naučili pár kroků nějakého country tanečku – blížil se country bál!
Šlo to těžkopádně, ale šlo. Až jsme se časem naučili prvních pár tanečků, začalo nás to opravdu bavit a tancování jsme si začali užívat.
Postupně nás začalo přibývat a po pěti letech jsme se rozdělili.
Dva páry jsme odešly a nyní tancujeme my čtyři především pro radost. Objíždíme country bály a zábavy v blízkém i širokém okolí.
Vystupujeme na firemních i soukromých akcích.
Naše country skupina není jen o tancování, ale i o přátelském setkání u skleničky dobrého vína (jsme přece na Jižní Moravě).
Jezdíme na cyklovýlety i pěší výšlapy a rádi se setkáváme s našimi country přáteli u nás v klubovně.

13.7.2019 Americký víkend U Kapličky a "Tavíkovická struna"


13.7.2019 jsme si již od 13hod. užívali americký víkend ve vinařství U Kapličky v Zaječí. Byl hamburgr, Jack Danieľs k tomu jsme si zatancovali s bluegrassovou kapelou Popojedem. Když kapela Popojedem ukončila vystoupení, tak jsme se rychle přesunuli do Tavíkovic (70 km) na "Tavíkovickou strunu". Zahrálo nám celkem pět kapel, tancovali jsme až do půlnoci a pak se pomalu vypravili k domovu. Byl to zase jeden pěkně protancovaný den (a noc) :-) Za výbornou organizaci kapele Šero a Tavíkovským hasičům děkuje COUNTRY JÍZDA.