Jak jsme začínali.

Začátkem roku 2009 se nás po delší domluvě sešlo několik párů, abychom se naučili pár kroků nějakého country tanečku – blížil se country bál!
Šlo to těžkopádně, ale šlo. Až jsme se časem naučili prvních pár tanečků, začalo nás to opravdu bavit a tancování jsme si začali užívat.
Postupně nás začalo přibývat a po pěti letech jsme se rozdělili.
Dva páry jsme odešly a nyní tancujeme my čtyři především pro radost. Objíždíme country bály a zábavy v blízkém i širokém okolí.
Vystupujeme na firemních i soukromých akcích.
Naše country skupina není jen o tancování, ale i o přátelském setkání u skleničky dobrého vína (jsme přece na Jižní Moravě).
Jezdíme na cyklovýlety i pěší výšlapy a rádi se setkáváme s našimi country přáteli u nás v klubovně.

Hájenka Park 2.7.2016

Odpoledne jsme se "někteří" projeli na kole, ale protože bylo asi 33 st. tak jsem jel trochu i do přírody. U Dyje pod Přítlukama se mě podařilo
kus lesní cesty projet i kopřivama, ale cesta stejně končila, tak jsem si ty kopřivy ještě cestou zpět zopakoval:-) prý je to zdravý, pouze jsem byl ještě víc rozpálený:-)
Večer jsme si zajeli zatancovat do Břeclavské Hájenky Park, hrála country kapela Mlha, večer se pěkně rozjel, setkali jsme se s tanečními přáteli a pěkně si zatancovali. Bohužel s příchodem noci přišel déšť, dokonce i bouřka. Už teď se těšíme na příští navštěvu Hájenky.